Dlaczego My ?

Dlaczego My?

Polish Dach to firma budowlana, która od ponad 20 lat tworzy konstrukcje oparte na drewnie. Działamy głównie w obrębie Zagłębia Miedziowego, ale wykonywaliśmy też wiele realizacji w Austrii, Niemczech czy Belgii. Na lokalnym rynku jesteśmy znani jako specjaliści od wykonywania więźb dachowych, wiat garażowych, altan ogrodowych oraz szeregu innych konstrukcji drewnianych. Od 2019 roku stawiamy kolejny krok naprzód oferują Państwu także domy szkieletowe.

Posiadamy jedną z niewielu w Polsce nowoczesnych linii ciesielskich niemieckiej marki Hundegger. Pozwala to nie tylko na wykonywanie prac z niezwykłą precyzją, ale też na możliwie najszybszą ich realizację. Wszystkie projekty wykonujemy w programie Dietrich’s. Są one trójwymiarowe dzięki czemu nasi klienci dokładnie wiedzą co im oferujemy.

Przez wiele lat na terenie Głogowa, Lubina, Polkowic, Nowej Soli, Góry, Leszna oraz okolicznych miejscowości wykonaliśmy szereg konstrukcji drewnianych. Nasz wykwalifikowany zespół fachowców bazuje na wieloletnim doświadczeniu i dbałości o każdy szczegół wykonywanych projektów. Budowa domu to jedno z najważniejszych przedsięwzięć w życiu, dlatego oferujemy otwartość i transparentność na każdym etapie współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizacji projektu – wierzymy, że to właśnie współpraca i zrozumienie przynosi najlepsze efekty, którymi są liczne projekty wykonywane przez Polish Dach.