Polish-Dach
Drewniane konstrukcje na lata!
Polish-Dach
Więźby Dachowe
Nasze Realizacje
Więźby Dachowe
Więźby Dachowe
Domy Szkieletowe Całoroczne
Nasze Realizacje
Domy Szkieletowe Całoroczne
Domy Szkieletowe Całoroczne
Domy Szkieletowe Letniskowe
Nasze Realizacje
Domy Szkieletowe Letniskowe
Domy Szkieletowe Letniskowe
Sauny na Wymiar
Nasze Realizacje
Sauny na wymiar
Sauny na Wymiar
Polish-Dom
Poznaj także naszą markę Polish-Dom
Polish-Dom
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Dlaczego my?

Polish Dach to firma budowlana, która od ponad 20 lat tworzy konstrukcje oparte na drewnie. Działamy głównie w obrębie Zagłębia Miedziowego, ale wykonywaliśmy też wiele realizacji w Austrii, Niemczech czy Belgii. Na lokalnym rynku jesteśmy znani jako specjaliści od wykonywania więźb dachowych, wiat garażowych, altan ogrodowych oraz szeregu innych konstrukcji drewnianych. Od 2019 roku stawiamy kolejny krok naprzód oferują Państwu także domy szkieletowe.

Nowoczesna linia ciesielska

Posiadamy jedną z niewielu w Polsce nowoczesnych linii ciesielskich niemieckiej marki Hundegger. Pozwala to nie tylko na wykonywanie prac z niezwykłą precyzją, ale też na możliwie najszybszą ich realizację. Wszystkie projekty wykonujemy w programie Dietrich’s. Są one trójwymiarowe dzięki czemu nasi klienci dokładnie wiedzą co im oferujemy.

Zespół profesjonalistów

Przez wiele lat na terenie Głogowa, Lubina, Polkowic, Nowej Soli, Góry, Leszna oraz okolicznych miejscowości wykonaliśmy szereg konstrukcji drewnianych. Nasz wykwalifikowany zespół fachowców bazuje na wieloletnim doświadczeniu i dbałości o każdy szczegół wykonywanych projektów. Budowa domu to jedno z najważniejszych przedsięwzięć w życiu, dlatego oferujemy otwartość i transparentność na każdym etapie współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas realizacji projektu – wierzymy, że to właśnie współpraca i zrozumienie przynosi najlepsze efekty, którymi są liczne projekty wykonywane przez Polish Dach.

Polish-Dach zrealizuje Twój Plan

Wykonujemy trwałe, profesjonalne konstrukcje, które będą służyły Tobie oraz Twoim domownikom przez lata. Firma Polish-Dach specjalizuje się tworzeniu projektów od postaw, dzięki specjalistycznym narzędziom jesteśmy w stanie dostarczyć dokładnie to czego potrzebuje Dom z Twoich marzeń i wizji. Następnie realizujemy każdy z założonych punktów i wykonujemy zamknięcie konstrukcji, które ochroni Twój nowy Dom. Skup swoją uwagę na tym co dla Ciebie ważne, a resztę pozostaw nam. 

Skontaktuj się z nami, wykonaj pierwszy krok, a kolejne zrobimy razem. Odpowiemy na wszystkie pytania, przeprowadzimy Cię przez cały proces oraz jasno określimy ramy czasowe naszego projektu. Odwiedź naszego Facebooka oraz stronę z realizacjami.