Polish-Dom
Poznaj także naszą markę Polish-Dom
Polish-Dom

Masz pytania odnośnie oferty?

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy!

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Możesz również odwiedzić naszego Facebooka.

e-mail:
polish-dach@wp.pl
sebastian@polish-dach.pl

telefon: 
605 586 708
692 668 151

 


  Napisz do Polish-Dach

  Poznaj naszą ofertę, odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Podchodzimy transparentnie do wyceny oraz realizacji naszych usług. Zrób pierwszy krok, następne wykonamy już razem. Sprawdź stronę "O nas" oraz poznaj nasze realizacje. Proces rozpoczynamy od krótkiej konsultacji, poznajemy Twoje wymagania oraz potrzeby. Następnie projektujemy gotowe, w pełni funkcjonalne rozwiązanie dzięki specjalistycznym narzędziom 3D. Akceptacja projektu oraz wyceny to początek naszego działa konstrukcyjnego.

  Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem stworzą szkielet przy wykorzystaniu najlepszych praktyk, narzędzi oraz wysokiej jakości materiałów. Domy szkieletowe całoroczne oraz sezonowe to idealny sposób na realizację swoich planów i marzeń. Bez względu na to czy pragniesz go zbudować do użytku osobistego lub pod inwestycję, stworzymy go dokładnie takiego, jak potrzebujesz. Napisz do nas już dziś i rozpocznij proces budowy Twojego Własnego domu szkieletowego.

  Odwiedź też nasza stronę https://polish-dom.pl/, aby dowiedzieć się więcej o naszych domach szkieletowych. Koniecznie sprawdź również podstronę technologie, aby poznać korzyści oraz popularność domów szkieletowych. Pomożemy porównać wycenę Twoich planów do naszej oferty, przedstawimy stosowane praktyki, rozwiązania oraz materiały, abyś Ty wiedział z czego powstanie Twój wymarzony dom.  Polish Dom to jedna z marek firmy Polish-Dach. Dzielimy się w niej również naszą wiedzą, doświadczeniem, specjalistycznymi narzędziami oraz technologiami. Poznaj ofertę już dziś i skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną wycenę.

   

  kontakt