Polish-Dom
Poznaj także naszą markę Polish-Dom
Polish-Dom

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą budowlaną ściśle związaną z pracą w drewnie. Od niemal 20 lat zajmujemy się wykonywaniem i montażem więźb dachowych, altan ogrodowych, wiat garażowych oraz innych konstrukcji drewnianych. Dzięki ciągłemu nastawieniu na rozwój od 2019 roku budujemy dla Państwa również domy szkieletowe.

Projekty dachów wykonywane od podstaw to pewność solidnego oraz stabilnego zbudowania Twojego Domu. Skontaktuj się z nami oraz odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Skąd jesteśmy?

Od początku naszej działalności jesteśmy związani z miastem Głogów i całym Zagłębiem Miedziowym. Większość naszych realizacji powstała w takich powiatach jak polkowicki, nowosolski, wschowski, leszczyński, górowski czy lubiński. Na tym obszarze świadczymy obecnie nasze usługi. To na co szczególnie zwracamy uwagę to rzetelne wykonywanie naszych prac. Pozwala nam na to wykwalifikowany i doświadczony zespół fachowców, specjalistyczne narzędzia oraz najwyższej jakości materiały. Mamy ludzkie podejście – każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopasowujemy się do jego potrzeb. Jesteśmy transparentni i otwarci na każdym etapie budowy, szanujemy naszych kontrahentów i ich oczekiwania – wierzymy, że to jedyna droga aby nasze usługi były polecane kolejnym osobom marzącym o swoim wymarzonym domu.

Czym jest POLISH-DOM?

Projekty dachów to nie wszystko! POLISH-DOM jest marką firmy Dariusz Polak USŁUGI CIESIELSKIE “POLISH-DACH”. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności? Odwiedź naszą stronę!